Balıkesir Otelleri

Uzunhan Hotel Ayvalık ( 12 Yaş Üstü )

Uzunhan Hotel Ayvalık ( 12 Yaş Üstü )

Ayvalık’ta misafirlerine konforlu bir konaklama imkanı sunan Uzunhan Hotel, Kaz Dağları’nın ve Midilli Adası’nın büyüleyici manzarasında misafirlerine unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatıyor.

Qara Otel Cunda

Qara Otel Cunda

Ayvalık şehrini ziyaret ettiğinizde Qara Otel göz önünde bulundurabileceğiniz harika bir seçenektir. Ücretsiz avantajlara kablosuz İnternet, vale hizmeti olmayan otopark ve her gün 08.30 ve 10.30 arasında yerel tarzda kahvaltı dahildir.

Palmon Otel

Palmon Otel

Palmon Otel, Erdek’te 2023 yılında modern mimari anlayışını temel alarak yeniden restore edildi.

Manastırhan Otel Kazdağları

Manastırhan Otel Kazdağları

Manastırhan Kazdağları Butik Otel’in bulunduğu bölgede geçmişte bir rum manastırı olduğu rivayet edilir. Bu sebeple de otel’in yanıbaşından akan çay’ın adı Manastır Çayı’dır.

Kazdağları İda Natura Bungalow Otel

Kazdağları İda Natura Bungalow Otel

Oksijeni bol muhteşem doğası ile bilinen Kaz Dağları’nın eteklerinde bulunan Kazdağları İda Natura Hotel, doğayla baş başa kalma imkanı sunan bir tesis.

Hotel Billurcu

Hotel Billurcu

Billurcu Hotel Balıkesir, Ayvalık bölgesinde bulunmaktadır. Otel Edremit Koca Seyit 40 km, Adnan Menderes Havaalanı’na 170 km, Ayvalık’a 7 km, İzmir’e 140 km, Assos’a 80 km uzaklıktadır.

Cunda İlios Hotel

Cunda İlios Hotel

Cunda merkezde yer alan Ilios Hotel yemyeşil, güneşli bahçesi, mis kokulu odaları, misafirperver ortamı, ev yapımı ürünlerden oluşan lezzetli kahvaltısıyla sizleri bekliyor.

Cunda Esen Hotel

Cunda Esen Hotel

Ayvalık’ın sessiz ve sakin adası Cunda’da hizmet veren Cunda Esen Hotel, misafirlerini doğal güzelliklerle çevrili huzur dolu bir atmosferde ağırlıyor.

Cunda Aday Otel

Cunda Aday Otel

Sabah uyandığınızda turunç kokuları ile güne başlayacak, oda + kahvaltı servisi ile kahvaltınızı balkonunuzda yaparak güne harika bir şekilde başlayacaksınız.

Cunda Baradiel Otel

Cunda Baradiel Otel (12 Yaş Üstü)

Yeni bir başlangıç arayanların Cunda’daki tek adresi… ‘Önceliğimiz sizin rahatlığınız’ ilkesi ile dinlenmek ve güne zinde başlamak için, rahat edeceğiniz en özel ortamı hazırladık.

Allia Thermal Health & Spa Kazdağları

Allia Thermal Health & Spa Kazdağları

Kazdağları’nın muhteşem doğası, termalin şifası, sıra dışı bir SPA deneyimi ve lüksün vazgeçilmez konforu Allia Thermal Kazdağları’nda sizi bekliyor.

Balıkesir, Ege’nin huzurlu ve doğal güzelliklerle dolu bir bölgesidir. Burada konaklama seçenekleri arasında deniz manzaralı lüks otellerden tarihi butik otellere kadar geniş bir yelpaze bulunmaktadır. Balıkesir otellerinde konaklarken, çevredeki doğal güzellikleri, tarihi yerleri ve lezzetli yöresel mutfağı keşfetme fırsatını kaçırmayın. Hemen rezervasyon yapın ve unutulmaz bir Balıkesir tatili için adım atın! Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet Balıkesir Otelleri.