S.S.S.

Rezervasyon Bilgileri

Onay e-postasında veya tesis bilgileri sayfasında ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için doğrudan tesisle iletişime destek@otelegidelim.com geçebilirsiniz.

Çoğu durumda, bu e-posta rezervasyon yapıldıktan sonra 30 dakika içinde rezervasyon onayı (PDF dosyası) ile birlikte gönderilir. E-posta bu süre içinde elinize geçmezse, lütfen spam/junk (istenmeyen) e-posta filtrelerinizi kontrol edin. Ayrıca, iletişime destek@otelegidelim.com geçebilirsiniz.

Hesabınızda oturum açıp ‘’Rezervasyonlarım’’ bölümüne giriş yaparak dilediğiniz zaman rezervasyon detaylarını ve durumunu görebilirsiniz. Oturum açma bilgilerinizi bilmiyorsanız, onay e-postasındaki ‘’Rezervasyonlarım’’ bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Otelegidelim.com ‘da giriş yaptıktan sonra ( Rezervasyonlar ) sayfasından voucherınıza ulaşabilirsiniz. 

Ek yatak / bebek karyolası müsaitliği tesise bağlıdır. Ek yatak dahil çocuklara uygulanan ilave ücretler, aksi belirtilmedikçe, rezervasyon fiyatına dahil değildir. Lütfen bu konuda bilgi almak iletişime destek@otelegidelim.com geçebilirsiniz.

Kahvaltı dahilse, oda tipi altında ‘’Kahvaltı Dahil’’ yazar. Eğer bahsedilmiyorsa otelin oda fiyatına kahvaltı dahil değildir.

Rezervasyon formunda, konuk isimlerini ve uyruklarını belirttiğiniz Oda Bilgileri sayfasında Özel İsteğinizi belirtebilirsiniz. Lütfen ‘’Özel İstekler (İsteğe Bağlı)’’ seçeneğine tıklayıp ne istediğinizi yazın. Talebiniz doğrudan otele gönderilir. Tüm özel taleplerin karşılanması müsaitlik durumuna bağlıdır ve Otelegidelim.com tarafından garanti edilemez. Eğer uygunsa, talebiniz otele varışta onaylanır. Daha fazla talepte bulunmak istiyorsanız, online olarak yapabilirisiniz. iletişime destek@otelegidelim.com geçebilirsiniz.

destek@otelegidelim.com e-posta adresinden yada Çağrı Merkezimiz üzerinden iletişime geçerek talep edebilirsiniz.

İptal

Evet, tüm iptal ücretleri tesis tarafından belirlenir ve iptal koşullarınızda listelenir. Tesise ek masraflar ödeyeceksiniz.

Ücretsiz iptal seçeneğiyle rezervasyon yaptıysanız, iptal ücreti ödemezsiniz. Eğer rezervasyonunuzun ücretsiz iptal süresi geçtiyse veya para iadesi yapılmayan bir rezervasyonsa, iptal ücreti alınabilir. İptal ücretleri tesis tarafından belirlenir. İlave Ücretleri tesise ödemeniz gerekir.

Otelegidelim.com üzerinden rezervasyonunuzu iptal ettiğinizde e-postayla iptal onayı alırsınız. Hesabınızın gelen kutusunu ve spam /junk(istenmeyen) e-posta kutularını kontrol ediniz.

Oda fiyatı ararken rezervasyon koşulları oda tipi açıklamasının hemen altında olacaktır. Bu bilgiyi rezervasyon voucherınızda da bulabilirsiniz.

Eğer varsa para iadesi mesai saatleri içerisinde gönderilir. İşlem/iade tarihinden itibaren bankaların bu ödemeyi hesabınıza geçirmesi 30 iş günü veya sonraki fatura kesim tarihinize kadar sürebilir. 

Rezervasyon Değişikliği

destek@otelegidelim.com e-posta adresinden yada Çağrı Merkezimiz üzerinden iletişime geçerek talep edebilirsiniz. Tesisin kabul etmesi durumunda işlemler yapılmaktadır.

destek@otelegidelim.com e-posta adresinden yada Çağrı Merkezimiz üzerinden iletişime geçerek talep edebilirsiniz. Tesisin kabul etmesi durumunda işlemler yapılmaktadır.

destek@otelegidelim.com e-posta adresinden yada Çağrı Merkezimiz üzerinden iletişime geçerek talep edebilirsiniz. Tesisin kabul etmesi durumunda işlemler yapılmaktadır.

Özel İstekler

destek@otelegidelim.com e-posta adresinden yada Çağrı Merkezimiz üzerinden iletişime geçerek talep edebilirsiniz. Tüm özel istekler müsaitlik durumuna bağlı olacaktır ve tarafından tesis tarafından ücretli/ücretsiz olarak onaylanmalıdır.

Tüm özel isteklerin karşılanması müsaitlik durumuna bağlıdır ve Otelegidelim.com tarafında garanti edilemez. Otelegidelim.com isteğinizi aldığında tercih ettiğiniz tesise iletir. Tesise vardığınızda veya varmadan önce isteğinizin durumunu tesisle iletişime geçerek takip edebilirsiniz.

 

Erken giriş ve geç çıkış, odaların müsaitlik durumuna bağlıdır ve tesis tarafından onaylanması gerekir. Bu talepler için ek ücret alınabilir. Daha fazla bilgi ve onay almak için varıştan önce veya varışta tesisle görüşebilirsiniz.

Tüm özel isteklerin karşılanması müsaitlik durumuna bağlıdır ve Otelegidelim.com tarafından garanti edilemez. Otelegidelim.com, isteğinizi aldığında tercih ettiğiniz tesise iletir. Tesise vardığınızda veya varmadan önce isteğinizin durumunu tesisle iletişime geçerek takip edebilirsiniz.